Ödeme Seçenekleri

Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. Siparişiniz için tercih edebileceğiniz ödeme seçenekleri aşağıda listelenmiştir.


Havale & EFT

Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / SMS / Telefon / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.

Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra onaylanıp işleme alınacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı teyit edebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına İsminiz ve siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın.

Ödemelerinizi "Mes-Ay Sanal Market Ltd. Şti." adına düzenlenmiş olan banka hesaplarına yapınız.

Banka Hesap Numaralarımızı öğrenmek için bağlantıyı takip ediniz.


Kredi Kartı

Kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz ödemelerde kullanacağınız bölümdür. Öncelikle hangi banka kartı ile ödeme işlemi gerçekleştireceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gereklidir.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. "Siparişi Onaylıyorum" butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren sayfa karşınıza gelecektir.

Kredi Kartı yönteminde tüm yerli kredi kartlarını kullanabilirsiniz.


Kapıda Ödeme

Ürün tesliminde ister kredi kartı ( Tek çekim ) ister peşin ödemeyle alışveriş yapabilirsiniz.

Tahsilatlı Gönderi hizmetimiz sayesinde internet sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin bedelini ürün tesliminde ilgili kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.


Telefonla Sipariş

Hafta içi saat 9:30 ile 17:30 saatleri arasında müşteri temsilcilerimizin yardımı ile sitemiz üzerinden beğenmiş olduğunuz hediyenin siparişini verebilirsiniz.

Not: Güvenliğiniz nedeniyle müşteri temsilcilerimiz kredi kartı ile sipariş almamaktadır.


Banka Hesap Numaraları

GARANTI BANKASI

Şirket Ünvanı : Mes-Ay Sanal Market Ltd. Şti.

Şube Adı : Konya Şubesi

Şube Kodu : 419

Hesap Numarası : 6293575

IBAN : TR68 0006 2000 4190 0006 2935 75

PTT

Mehmet Aytekin

Posta Çeki Hesap Numarası : 6070226